GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 9111027
nr 911 1027
Servisdelar
55 del, Royal Copenhagen, Bing & Grøndahl
Kondition: nagg, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:48:07
14/9 22:25:19
2.000 kr
15/9 10:39:05
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)